Ventilatoru, sūkņu lāpstiņratu, elektromotoru rotoru balansēšana | kontakttālrunis 29568605, e-pasts: serviss@balansesana.lv
Pakalpojumi
Balancing Service īpašu uzmanību pievērš iekārtu balansēšanai, diagnostikai un lāzercentrēšanai. Mūsu rīcībā ir starptautiski atzīta augstas precizitātes aparatūra un prasmīgi darbinieki. Katram remontam mēs veltām individuālu uzmanību, līdz minimumam novēršot nevajadzīgus un traucējošus efektus. Tāpat mūsu piedāvajumā ietilpst rezerves daļas un iekārtu elektronisko elementu remonts.
kad un kapec nepieciesama balansesana?
|
vai balansesana lauj ietaupit?
Pakalpojumi > Industriālā balansēšana

Balansēšana tiek veikta Balancing Service telpās ar stacionārām balansēšanas iekārtām, kas spēj apkalpot detaļas ar masu līdz 3 t, diametrā līdz 3 m. Ventilatoru, sūkņu lāpstiņratu un citu diskveida detaļu, kā arī dažādu vārpstveida detaļu un asu balansēšana.

Mūsu darbnīcā ir uzstādītas divas Schenck-RoTec ražojuma balansēšanas iekārtas: horizontālā HE40BU dinamiskā un vertikālā CBWF statiskā iekārta.

Horizontālā HE40BU iekārta ir precīza un universāla pēc pielietojuma pateicoties programmatūrai un konstrukcijai, kas vienkārši pielāgojama balansējamās detaļas specifikai. Tiek izmantota kā dažādu cilindrisko detaļu balansēšanai, tā arī diskveida detaļu un lāpstiņratu balansēšanai.

Pieļaujamā detaļas masa līdz 3 tonnām
Pieļaujamais detaļas diametrs līdz 1,6 metriem
Pieļaujamais detaļas garums līdz 6 metriem

KO MĒS BALANSĒJAM
- Ventilatoru un sūkņu lāpstiņratus
- Elektromotoru, turbīnu, šķeldotāju u.c. rotorus
- Griezējinstrumentus
- Darbmašīnu spindeļus
- Kloķvārpstas un spararatus
- Skriemeļus un citas detaļas

Vertikālā CBWF iekārta tiek izmantota diskveida detaļu un lāpstiņratu balansēšanā, jo tieši šādu veidu detaļām visefektīvākā ir statiskā balansēšana. Šīs iekārtas priekšrocības ir augstā precizitāte mērījumos, ātrā darbība un iespēja balansēt detaļas līdz 2,5 metriem diametrā.
Paveiktie darbi
Šķeldošanas rullis

Garums: 2.2m, diametrs: 1m, masa: 2700 kg
Nobalansēts, izmantojot metinātos atsvarus


09.12.2010
Gāzu trubīna ABB VTR 564

masa: 530kg

Stacionārā balansēšana, nobalansēts rotors ar precizitāti līdz 25 mg


03.09.2011